Ryzyko
Ocena ryzyka zgonu z przyczyn sercowo-naczyniowych w oparciu o projekt SCORE*


Jesteście Państwo w na stronie logowania serwisu dla lekarzy programu "ryzyko".

Po wypełnieniu formularza, otrzymacie państwo zwrotny email z hasłem na podaną przez Państwa skrzynkę internetową.

Po otrzymaniu loginu i hasła, będziecie państwo mogli wejść do serwisu dla lekarzy. Taki zabieg daje pewność, że hasło nie dostanie się w niepowołane ręce.

Program "ryzyko dla lekarzy" daje możliwość prowadzenia rejestru pacjentów oraz ich danych, a także przeglądu kolejnych wizyt w postaci graficznej. Istnieje możliwość wydruku lub zapisu w formie testowej oraz graficznej informacji dotyczących poszczególnego pacjenta lub całego zestawienia danych wszystkich wprowadzonych pacjentów.

Wszystkie dane wprowadzone przez konkretnego użytkownika widoczne będą jedynie dla niego, po podaniu osobistego hasła i loginu.

Dodatkowo dane na serwerze będą zaszyfrowane, co daje jeszcze większe bezpieczeństwo wprowadzanych informacji.

Program jest bezpłatny; nie wymaga instalowania żadnego dodatkowego oprogramowania. Można z niego korzystać z każdego komputera podłączonego do Internetu.

Program będzie systematycznie rozbudowywany o kolejne funkcje.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z programu w imieniu Katedry Medycyny Rodzinnej Akademii Medycznej w Gdańsku oraz Uniwersyteckiego Centrum Kardiologii. Będziemy wdzięczni za wszystkie uwagi dotyczące funkcjonowania programu oraz pomysły jak można go ulepszyć. Państwa komentarze prosimy kierować na adres: ryzyko@amg.gda.pl

Autorzy programu nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne konsekwencje mogące wyniknąć przez udostępnienie hasła osobom postronnym.


Licznik odwiedzin:
122305

Ostatnia modyfikacja:
5 kwietnia 2008


Strona znajduje się na serwerze Akademii Medycznej w Gdańsku


http://www.amg.gda.pl/

* Estimation of ten-year risk of fatal cardiovascular disease in Europe: the SCORE project, European Heart Journal (2003) 24, 987-1003